2. Procedure
Procedure
Title: Begeleiden van uitvragen binnen het dynamisch aankoopsysteem Energie- en Warmtetransitie
Description: De regio Maastricht-Heuvelland wil middels onderhavige uitvraag een opdrachtnemer selecteren welke verantwoordelijk is voor het opstellen, coördineren en uitvoeren van DAS uitvragen binnen het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) Energie- en warmtetransitie Maastricht-Heuvelland.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0000