See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ROZVOJ ITS V BRNĚ, 3. ETAPA III.
Description: Veřejná zakázka je rozdělena na tři dílčí části: Dílčí část č. 1: Rekonstrukce SSZ (1.02, 4.31, 4.66, 5.02) včetně instalace dopravních kamer Dílčí část č. 2: Rekonstrukce SSZ (7.07, 7.17, 7.47) včetně instalace dopravních kamer Dílčí část č. 3: Rekonstrukce SSZ (5.06) včetně instalace dopravních kamer Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34996000 Control, safety or signalling equipment for roads
Additional classification (cpv): 45316200 Installation of signalling equipment, 45310000 Electrical installation work, 45000000 Construction work, 32500000 Telecommunications equipment and supplies, 35125300 Security cameras, 32333200 Video camcorders
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Rekonstrukce SSZ (1.02, 4.31, 4.66, 5.02) včetně instalace dopravních kamer
Description: Předmětem dílčí části 1. veřejné zakázky je: - rekonstrukce SSZ 1.02 Křížová – Václavská, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Křížová a Václavská. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na Centrálním technickém dispečinku společnosti Brněnské komunikace a.s. na adrese Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele, - rekonstrukce SSZ 4.31 Řípská – Švédské Valy, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Řípská a Švedské Valy. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na CTD Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele, - rekonstrukce SSZ 4.66 Otakara Ševčíka přechod, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na světelně řízeném přechodu pro chodce na ulici Otakara Ševčíka. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na CTD Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele, - rekonstrukce SSZ 5.02 Cejl - Tkalcovská, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Cejl a Tkalcovská. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na CTD Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele.
Internal identifier: Dílčí část č. 1
Lot: LOT-0003
Title: Rekonstrukce SSZ (5.06) včetně instalace dopravních kamer
Description: Předmětem dílčí části 3. veřejné zakázky je: - rekonstrukce SSZ 5.06 Gajdošova - Hrozňatova, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Gajdošova a Hrozňatova. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na CTD Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele.
Internal identifier: Dílčí část č. 3
Lot: LOT-0002
Title: Rekonstrukce SSZ (7.07, 7.17, 7.47) včetně instalace dopravních kamer
Description: Předmětem dílčí části 2. veřejné zakázky je: - rekonstrukce SSZ 7.07 Palackého třída - Husitská, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Palackého třída a Husitská. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na CTD Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele. - rekonstrukce SSZ 7.17 Purkyňova - Skácelova, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Purkyňova, Skácelova a Královopolská. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na CTD Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele. - rekonstrukce SSZ 7.47 Chodská - Domažlická, včetně stavebních úprav, instalace C-ITS technologie, nové detekce a dopravních kamer na křižovatce ulic Chodská, Domažlická a Tábor. V rámci rekonstrukce bude řadič SSZ připojen k nadřazené dopravní ústředně Scala (umístěné na CTD Renneská třída 787/1a, 639 00 Brno - Štýřice) prostřednictvím optických kabelů a bude odzkoušeno jeho ovládání dle aktuální technické specifikace zadavatele.
Internal identifier: Dílčí část č. 2