2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja Systemu Kontroli Dostępu (SKD) w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego
Description: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Systemu Kontroli Dostępu (dalej „System” lub „SKD”) w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określonym w załączniku nr 2 do SWZ oraz w oparciu o obecny projekt systemu kontroli dostępu, który Zamawiający udostępni w oparciu o postanowienia rozdz. III ust. 8 SWZ. Szczegółowy opis, wymagania i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Internal identifier: WAG.262.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42961000 Command and control system
Additional classification (cpv): 42961100 Access control system, 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
Lot: LOT-0001