See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Изграждане на система за откриване на взривни вещества на КПП за МПС на защитената зона на АЕЦ Козлодуй
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е проектиране, доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на система за откриване на взривни вещества на всички КПП (контролно- пропускателни пунктове) за МПС (моторни превозни средства) на защитената зона (ЗЗ) на АЕЦ „Козлодуй“, както и обучение на персонал на възложителя. Системата трябва да осигурява точно откриване и идентифициране на известните видове взривни вещества в превозните средства преминаващи през КПП на ЗЗ. Системата за откриване на взривни вещества на КПП за МПС на защитената зона на АЕЦ „Козлодуй“ трябва да бъде монтирана на следните КПП: Главен портал ЕП-1 за МПС Главен портал ЕП-2 за МПС Западен портал ЕП-1 за МПС с извън габаритни товари Северен портал ЕП-2 за МПС с извън габаритни товари Системата трябва да включва портативни детектори за взривни вещества, технически средства за инспекция под превозните средства и антитерористични бариери, монтирани в шлюза между вътрешните и външните портали на КПП на ЗЗ.
Internal identifier: 439488
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
5. Lot
Lot: LOT-0001