246674-2025 - Competition
Netherlands – Non-scheduled passenger transport – 2024-007 Open house t.b.v. collectief vraagafhankelijk vervoer (Molenhopper)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 2024-007 Open house t.b.v. collectief vraagafhankelijk vervoer (Molenhopper)
Description: Open house t.b.v. collectief vraagafhankelijk vervoer (Molenhopper) voor de gemeenten Molenlanden en Gorinchem Zie aanbestedingsdocument en dan specifiek bijlage 8
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Open house t.b.v. collectief vraagafhankelijk vervoer (Molenhopper)
Description: Collectief vraagafhankelijk vervoer voor de gemeenten Molenlanden en Gorinchem
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: verlengen van de overeenkomst