246849-2021 - ResultRomania-Bucharest: Tramway passenger coaches
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziționarea a 100 de tramvaie
Reference number: 4267117/2018/22
II.1.2.
Main CPV code
34622100 Tramway passenger coaches
II.1.4.
Short description
Achizitionarea a 100 de tramvaie, conform caietului de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este 45 de zile, iar autoritatea contractanta raspunde tuturor solicitarilor inainte cu 28 de zile fata de data-limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Achizitionarea a 100 de tramvaie si echipamente necesare imbunatatirii transportului public de calatori pe liniile de tramvai din municipiul București 1, 10, 21, 25, 32, 40, 41 si 55, conform descrierilor din caietul de sarcini. Termenul de livrare: conform graficului de livrare tramvaie, din Anexa 1 la draftul de contract.