See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Preventieve en curatieve bestrijding van eikenprocessierupsen in Turnhout
Description: Preventieve en curatieve bestrijding van eikenprocessierupsen in Turnhout
Internal identifier: PPP06V-2105/4186/2023087
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90922000 Pest-control services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Preventieve bestrijding van eikenprocessierupsen
Description: Preventieve bestrijding van eikenprocessierupsen
Internal identifier: 2023087
Lot: LOT-0002
Title: Curatieve bestrijding
Description: Curatieve bestrijding