2. Procedure
Procedure
Title: Realisatie schoolgebouwen en gymzalen (Oosterwold Almere)
Description: De realisatie van 2 schoolgebouwen en een dubbele gymzaal(sportzaal), ter plaatse van veld P Oosterwold Almere. Het gaat hier om de bouwkundige, elektrotechnische en de werktuigbouwkundige werkzaamheden voor deze 3 gebouwen. De eisen voor elk van de gebouwen zijn uitgewerkt in STABU-bestekken. Van de aan te besteden opdrachtnemer wordt verwacht dat hij coördinatie verzorgd tussen terreininrichting en de realisatie van de gebouwen Buiten scope: De terreininrichting rondom de 3 gebouwen. De voorbelasting ligt er voor start bouw en zal Q3 2026 worden verwijderd. Daarna zal de terreininrichting in 2 fases worden uitgevoerd. De terrein aannemer zal zorg dragen dat tenminste 1 zijde van de gebouwen bereikbaar blijft. 2 scholen en 1 dubbele gymzaal
Internal identifier: M.002-2025
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Getrapte procedure, waarbij 5 gegadigden, mits deze voldoen aan de geschiktheidseisen, voor een uitnodiging tot inschrijving in aanmerking komen
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45214000 Construction work for buildings relating to education and research, 45315100 Electrical engineering installation works, 45351000 Mechanical engineering installation works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Realisatie 2 schoolgebouwen en een dubbele gymzaal(sportzaal), ter plaatse van veld P Oosterwold Almere. Het gaat hier om de bouwkundige, elektrotechnische en de werktuigbouwkundige werkzaamheden voor deze 3 gebouwen. Van de aan te besteden opdrachtnemer wordt wel verwacht dat hij coördinatie verzorgd tussen terreininrichting (zie hierna) en de realisatie van de gebouwen Buiten scope: De terreininrichting rondom de 3 gebouwen. De voorbelasting ligt er voor start bouw en zal Q3 2026 worden verwijderd. Daarna zal de terreininrichting in 2 fases worden uitgevoerd. De terrein aannemer zal zorg dragen dat tenminste 1 zijde van de gebouwen bereikbaar blijft. 2 schoolgebouwen en een dubbele gymzaal
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
Additional classification (cpv): 45214000 Construction work for buildings relating to education and research, 45315100 Electrical engineering installation works, 45350000 Mechanical installations