248392-2025 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Inhuur Personeel Ambulancezorg t.b.v. AGM en AGZ
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Personeel Ambulancezorg t.b.v. AGM en AGZ
Description: Ambulancezorg Gelderland-Midden en Ambulancezorg Gelderland-Zuid hebben de volgende gevraagde dienstverlening: Het ter beschikking stellen van flexibele arbeidskrachten (uitzenden) aan Opdrachtgever op basis van CAO Ambulancezorg. De aanbesteding is onderverdeeld in 2 percelen: perceel 1: inhuur personeel t.b.v. de rijdende dienst perceel 2: inhuur personeel t.b.v. de meldkamer VGGM is penvoerder van deze aanbesteding. Geraamde opdrachtwaarde per jaar bedraagt: - perceel 1: € 3.700.000 - perceel 2: € 800.000
Internal identifier: 003-241104
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inhuur personeel t.b.v. de rijdende dienst
Description: De gevraagde dienstverlening betreft het ter beschikking stellen van flexibele arbeidskrachten ten behoeve van de rijdende dienst van Ambulancezorg Gelderland-Midden en Ambulancezorg Gelderland-Zuid. Het gaat voornamelijk om personeel voor hoog en midden complexe zorg. De omvang bedraagt per jaar € 3.700.000
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Personeel t.b.v de meldkamer
Description: De gevraagde dienstverlening heeft betrekking op het ter beschikking stellen van flexibele arbeidskrachten ten behoeve van de Meldkamer van de Ambulancezorg Gelderland Midden en Gelderland Zuid De geraamde opdrachtwaarde per jaar bedraagt € 800.000
Internal identifier: 2