249159-2024 - Competition
Netherlands – Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy – DAS Energie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Energie
Description: Welkom op het DAS voor de levering van energie voor Stichting IJsselgraaf. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van energie. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle energie die nodig zijn voor een organisatie als Stichting IJsselgraaf met 2700 leerlingen en 300 medewerkers.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Welkom op het DAS voor de levering van energie voor Stichting IJsselgraaf. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van energie. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Internal identifier: 1