See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców gr. IV i V na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie (12 zadań)
Description: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie zgodnie z zakresem rzeczowym wskazanym w Załączniku nr 1 do Umowy pt. „Wykaz stawek nakładów netto” wraz z Zasadami zlecania prac związanych z przyłączaniem odbiorców (IV i V grupa przyłączeniowa), na podstawie poszczególnych zleceń, o których mowa w Projekcie Umowy który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Previous notice: 597857-2025
Internal identifier: PZP/TD-OCZ/04651/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services, 71300000 Engineering services, 31200000 Electricity distribution and control apparatus, 31320000 Power distribution cables, 32500000 Telecommunications equipment and supplies, 35100000 Emergency and security equipment, 45300000 Building installation work, 51100000 Installation services of electrical and mechanical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Obszar 1M - Częstochowa Centrum, Częstochowa Płd-Wschód
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z przyłączeniem odbiorców IV i V grupy przyłączeniowej na terenie działalności TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie. Zadanie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego, a w szczególności opracowanie dokumentacji projektowej, realizację wszystkich prac projektowych, dostaw, usług, uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzyskanie decyzji udzielających pozwolenie na budowę, realizację robót budowlano-montażowych i wypłatę wszelkich odszkodowań wynikających z wykonania tych robót oraz opracowanie dokumentacji powykonawczej, jak i również wszelkie prace konieczne dla usunięcia wad i usterek na podstawie udzielanej gwarancji jakości i rękojmi za wady, a także innych czynności oraz zadania i obowiązki, jakie ma zrealizować Wykonawca w celu należytej realizacji Przedmiotu Zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Options:
Description of the options: Opcja polegać będzie na wykonaniu dodatkowych robót zwiększających wartość umowy brutto o 30% zgodnie ze szczegółowym opisem Prawa opcji zawartym w §4b Projektu Umowy - Załącznik nr 12 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Obszar 2M - Częstochowa Północ
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Obszar 1W - Myszków, Koziegłowy, Niegowa, Poraj, Żarki
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Obszar 2W - Irządze, Kroczyce, Morsko, Szczekociny, Włodowice, Moskorzew, Radków, Secemin, Włoszczowa
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Obszar 3W- Kruszyna, Kłomnice, Mstów, Mykanów, Rędziny
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Obszar 4W- Blachownia, Konopiska, Kamienica Polska, Poczesna, Starcza
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Obszar 5W - Janów, Przyrów, Dąbrowa Zielona, Olsztyn, Lelów, Koniecpol
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Obszar 6W - Radomsko, Gidle, Kobiele Wielkie, Wielgomłyny, Żytno, Ładzice
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Obszar 1Z - Lubliniec, Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Pawonków, Woźniki, Kalety
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Obszar 2Z- Olesno, Dobrodzień, Gorzów Śląski, Praszka, Radłów, Rudniki, Ozimek, Kluczbork, Byczyna, Lasowice Wielkie
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Obszar 3Z - Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedzno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń, Wręczyca Wielka, Pątnów
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Obszar 4Z- Pajęczno, Działoszyn, Nowa Brzeźnica, Strzelce Wielkie
Internal identifier: Zadanie nr 12