25159-2026 - Result
Belgium – Hire of buses and coaches with driver – Raamovereenkomst busvervoer voor de gemeentelijke basisschool en voor de dienst vrije tijd voor de periode 2026-2030
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst busvervoer voor de gemeentelijke basisschool en voor de dienst vrije tijd voor de periode 2026-2030
Description: Busvervoer voor de gemeenteschool met aandacht voor de ecologische duurzaamheid. Het gaat meer bepaald om: a) het vervoer van en naar het zwembad b) allerlei schooluitstappen Momenteel zijn er zwembussen op woensdag, donderdag, vrijdagvoormiddag en vrijdagnamiddag. Op woensdag, donderdag en vrijdagvoormiddag rijden deze naar het zwembad In Kessel-Lo (Stadionlaan 4) en op vrijdagnamiddag naar het zwembad in Wilsele (Aarschotsesteenweg 730). Het is mogelijk dat dit schema nog wijzigt. Voor de schooluitstappen vindt de heen- en terugrit meestal op dezelfde dag plaats. In bepaalde gevallen (sportklassen bijvoorbeeld) gebeuren heen- en terugrit niet op dezelfde dag. Plaats van dienstverlening: diverse trajecten van en naar de gemeenteschool Toverveld, Overstraat 60 - 3020 Herent. Het busvervoer voor de dienst vrije tijd omvat het vervoer voor de speelpleinwerking en sportactiviteiten voor de periode 2026-2030. Het gaat meer bepaald om: 1) het busvervoer naar en van de speelpleinwerking op elke weekdag tijdens de schoolvakanties, behalve de kerstvakantie (*). Heenrit 's morgens en terugrit 's avonds. 2) het busvervoer voor de sport- en andere uitstappen van de speelpleinwerking, behalve de kerstvakantie (*). 3) het busvervoer voor de sportactiviteiten van de Herentse scholen binnen de gemeente (maximaal 5x per schooljaar). (*) Het gaat dus meer bepaald om de krokusvakantie, paasvakantie, zomervakantie (juli en augustus, behalve 1 week) en de herfstvakantie. Plaats van dienstverlening: heen en terug naar diverse locaties.
Internal identifier: PPP00O-2203/6019/2025/2203
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60172000 Hire of buses and coaches with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Busvervoer voor de gemeenteschool
Description: Busvervoer voor de gemeenteschool
Internal identifier: 2025/2203_1
Lot: LOT-0002
Title: Busvervoer sport- en jeugddienst gemeente
Description: Busvervoer sport- en jeugddienst gemeente
Internal identifier: 2025/2203_2