2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Description: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacje asortymentowo-cenowe (SAC) – załączniki nr 2.1-2.3 do SWZ ( zadania od 1 do 3) 2) Opis przedmiotu zamówienia, specyfikacja asortymentowo-cenowa ( OPZ, SAC)- załączniki nr 2.4 do SWZ ( zadanie 4 ) 3) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.2 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 odrębne zadania. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane zadania, ale nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w zadaniach. W poszczególnych zadaniach musi być wyceniony pełen asortyment w ilościach podanych przez Zamawiającego. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w danym zadaniu zostaną odrzucone. 5.Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. 6.Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7.Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających. 8. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej , zamówień uzupełniających. 9. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium, zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 10. Zamawiający nie przewiduje wymogu: 1) odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub 2) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 11. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 12. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 25.07.2026 r. 13. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 14. Wyznaczono termin składania ofert o 5 dni krótszy (30 dni) niż określony w art.138 ust. 1 ustawy Pzp (35 dni), na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp zgodnie z którym „Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1”. W zakresie przedmiotowego postępowania składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 15.Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Internal identifier: DZ/DZ-381-1-31/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696400 Isotopic reagents, 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Materiały do produkcji Zr-89
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 1 - Materiały do produkcji Zr-89 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.1 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia do 30 dni roboczych licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Materiały do produkcji Ga-68
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2. Zadanie 2 - Materiały do produkcji Ga-68 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.2 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia do 30 dni kalendarzowych licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 2
Main classification (cpv): 33696400 Isotopic reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 - Materiały do wytwarzania izotopów
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2. Zadanie 3 - Materiały do wytwarzania izotopów 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.3 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia do 30 dni roboczych licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4 - Odczynniki i materiały zużywalne niezbędne do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2. Zadanie 4 - Odczynniki i materiały zużywalne niezbędne do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Opis przedmiotu zamówienia, specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.4 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.2 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 48 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawy odczynników i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora oraz odczynników i akcesoriów do wytwarzania radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 4
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers