2. Procedure
Procedure
Title: Dynamisch Aankoopsysteem Inhuur Personeel
Description: Instelling van een Dynamisch Aankoopsysteem voor de inhuur van tijdelijk personeel. Niet van toepassing, zie publicaties binnen Dynamisch Aankoopsysteem.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 76537000 Downhole tool services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Instelling Dynamisch Aankoopsysteem
Description: Zie Mercell.
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Options:
Description of the options: Verlening van inhuurovereenkomsten.