2. Procedure
Procedure
Title: 87/PN/2026 - Dostawa zestawów odczynników do przygotowania bibliotek wraz z dzierżawą urządzenia do automatycznego składania bibliotek do analiz oraz dzierżawę aparatu do elektroforezy
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów odczynników do przygotowania bibliotek wraz z dzierżawą urządzenia do automatycznego składania bibliotek do analiz oraz dzierżawę aparatu do elektroforezy, o parametrach, w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załącznikach nr 4, nr 5a oraz 5b do SWZ.
Internal identifier: 87/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zestawy odczynników do przygotowania bibliotek wraz z dzierżawą urządzenia do automatycznego składania bibliotek do analiz oraz dzierżawę aparatu do elektroforezy
Internal identifier: 1