258136-2020 - ResultRomania-Cluj-Napoca: Hire of passenger transport vehicles with driver
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii administrare și închiriere mijloace auto, grupuri electrogene și utilaje speciale pentru Societatea de Distributie a Energiei Electrice Transilvania Nord
Reference number: DTN-DSE 3/S 2018
II.1.2.
Main CPV code
60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver
II.1.4.
Short description
Serviciile auto constau in inchirierea autovehiculelor si utilajelor cu sau fara conducator auto/deservent, dotate cu sistem de monitorizare GPS, in stare tehnica corespunzatoare si cu inventarul specific complet.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Valoarea estimata a acordului-cadru este: minimum 8 482 395 RON si maximum 47 910 033 RON.
Cantitati estimate pentru acordul-cadru: min. 1 733 903 km, max. 19 297 069 km, respectiv, min. 280 265 ore, max. 1 265 646 ore.
Cantitati estimate pentru incheierea unui singur contract subsecvent: min. 1 607 703 km, max. 2 416 904 km, respectiv, min. 241 915 ore, max. 382 526 ore.
Valoarea maxima posibila pentru un contract subsecvent este de: 11 898 168 RON.