2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa materiałów oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego jednorazowego użytku do diagnostyki genetycznej dla Zakładu Diagnostyki Molekularnej Nowotworów.
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: PAKIET 1 – Odczynniki oraz materiały zużywalne do aparatu TapeStation 4150. PAKIET 2 - Odczynniki do diagnostyki raka płuca oraz piersi metodą sekwencjonowania następnej generacji.
Internal identifier: ZP/PN/22/26/LSA/APF/JOK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odczynniki oraz materiały zużywalne do aparatu TapeStation 4150.
Description: Odczynniki oraz materiały zużywalne do aparatu TapeStation 4150.
Internal identifier: PAKIET 1
Lot: LOT-0002
Title: Odczynniki do diagnostyki raka płuca oraz piersi metodą sekwencjonowania następnej generacji.
Description: Odczynniki do diagnostyki raka płuca oraz piersi metodą sekwencjonowania następnej generacji.
Internal identifier: PAKIET 2