258452-2023 - ResultRomania-București: Road barriers
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
"Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton" Lot 1-6
II.1.2.
Main CPV code
34928110 Road barriers
II.1.4.
Short description
"Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton"
Loturi:
Lot 1 - Parapet prefabricat din beton montat pe suprafa?a carosabila (median) /
[Nivel protec?ie H2/La?ime minima de lucru W5]
Lot 2 - Parapet prefabricat din beton montat pe suprafa?a carosabila (median) /
[Nivel protec?ie H3/La?ime minima de lucru W6]
Lot 3 - Parapet prefabricat din beton montat pe suprafa?a carosabila (median) /
[Nivel protec?ie H4b/La?ime minima de lucru W5]
Lot 4 - Parapet in-situ din beton realizat pe suprafa?a carosabila
Lot 5 - Parapet prefabricat din beton montat la marginea par?ii carosabile
(pe suprafe?e fara beton asfaltic)
Lot 6 - Parapet prefabricat din beton montat pe poduri
Cantitatile minime si maxime estimate pe durata acordurilor cadru, precum si pentru fiecare contract subsecvent (anul I, anul II, anul III, anul IV) sunt conform Anexelor la Caietul de sarcini, pentru fiecare lot in parte.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton" Lot 1
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Parapet prefabricat din beton montat pe suprafa?a carosabila (median) /[Nivel protec?ie H2/La?ime minima de lucru W5], conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini si Anexele la acesta
Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton Lot 2
Lot No: 2
Parapet prefabricat din beton montat pe suprafa?a carosabila (median) /[Nivel protec?ie H3/La?ime minima de lucru W6], conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini si Anexele la acesta.
Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton" Lot 3
Lot No: 3
Parapet prefabricat din beton montat pe suprafa?a carosabila (median) /[Nivel protec?ie H4b/La?ime minima de lucru W5], conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini si Anexele la acesta.
Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton" Lot 4
Lot No: 4
Parapet in-situ din beton realizat pe suprafa?a carosabila, conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini si Anexele la acesta.
Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton" Lot 5
Lot No: 5
Parapet prefabricat din beton montat la marginea par?ii carosabile (pe suprafe?e fara beton asfaltic), conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini si Anexele la acesta.
Achizitia, transportul si montajul/realizarea parapetelor rutiere din beton" Lot 6
Lot No: 6
Parapet prefabricat din beton montat pe poduri, conform specificatiilor si cantitatilor din Caietul de sarcini si Anexele la acesta.