2. Procedure
Procedure
Title: Vrijwillige transparantie Begeleiding Kinderopvang
Description: Hulp bij het zoeken en vinden van een kinderopvangplek en de financiële aspecten betreffende overzicht en aanvragen toeslagen voor ouders die weer aan het werk gaan of re-integreren; o De ouders hebben hulp en voorlichting nodig betreffende kinderopvang. Hulp bij het vinden van een plek en de financiële aspecten betreffende overzicht en aanvragen toeslagen. o Informatie over het zoeken en vinden van een plek bij de kinderopvang o Hulp bij het financieel plaatje schetsen (bv eigen bijdrage, gevolgen voor werk en inkomen) €140.000
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312110 Child daycare services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Begeleiding Kinderopvang €140.000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 85312110 Child daycare services