Additional information
3. Cl. oblig. din contr. – Cl. 3, 5, 10, 11, 12, 13, 21, 27, 28, 39.1, 42, 43, 44, 45, 46 sunt oblig. Orice modif. a acestor cl. oblig. va conduce la decl. of. ca neconf. potr. art. 36 alin. (2) lit. b) din HG nr. 925/2006;
4. La semnarea contr., contrac. de subc. se vor prezenta integral, fara stersaturi sau omisiuni, in fotocopie;