See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: IT HW a podpora
Description: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodanie bežne dostupných tovarov, ktorými sú informačno - komunikačné technológie, príslušný spotrebný materiál a s tým súvisiaca podpora.
Internal identifier: MAGS OVO 50336/2019
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30100000 Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture, 35125300 Security cameras
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom DNS "IT HW a podpora" je nákup a dodanie tovarov, ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu CPV kódov 30200000-1 - Počítačové zariadenia a spotrebný materiál 32200000-5 - Vysielacie prístroje pre rádiotelefóniu, rádiotelegrafiu, rozhlasové a televízne vysielanie 32300000-6 - Televízne a rozhlasové prijímače a prístroje na záznam alebo reprodukciu zvuku alebo obrazu
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies