See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i akcesoriów laboratoryjnych wraz z najmem analizatorów oraz częściami zużywalnymi dla Laboratorium Analitycznego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i akcesoriów laboratoryjnych wraz z najmem analizatorów oraz częściami zużywalnymi dla Laboratorium Analitycznego, która obejmuje: Pakiet 1 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 2 analizatorów hematologicznych 5 DIFF (głównego i zastępczego) dla ok. 60 000 oznaczeń; Pakiet 2 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i materiałów zużywalnych do oznaczeń układu krzepnięcia wraz z najmem automatycznego analizatora koaguologicznego; Pakiet 3 - Odczynniki do wybarwiania rozmazów krwi obwodowej w analizatorze RAL Stainer; Pakiet 4 - Barwniki hematologiczne; Pakiet 5 - Barwniki do analityki ogólnej; Pakiet 6 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do analizy moczu na półautomatycznym analizatorze moczu cobas u411 wraz z niezbędnymi akcesoriami; Pakiet 7 - Odczynniki laboratoryjne - papierki wskaźnikowe; Pakiet 8 - Odczynniki laboratoryjne - testy do oznaczania krwi utajonej w kale; Pakiet 9 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do głównego analizatora ABX Pentra 400 C ISE wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej oraz części zużywalne do analizatora ABX Pentra 400 C ISE wraz z najmem zastępczego analizatora wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej (CPV: 33696500-0); Pakiet 10 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do głównego analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS wraz z najmem, odczynnikami i częściami zużywalnymi zastępczego analizatora parametrów krytycznych; Pakiet 11 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 3 analizatorów parametrów krytycznych (dwóch głównych i zastępczego) dla ok. 45 000 oznaczeń; Pakiet 12 - Różne organiczne substancje chemiczne; Pakiet 13 - Kwasy nieorganiczne; Pakiet 14 - Odczynniki, materiały kontrolne i akcesoria do wykonywania proteinogramów na analizatorze MINICAP FLEX PIERCING do elektroforezy kapilarnej wraz z niezbędnymi akcesoriami; Pakiet 15 - Materiały kontrolne do kontroli wewnątrzlaboratoryjnej oznaczeń immunologicznych i parametrów biochemicznych moczu; Pakiet 16 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do przenośnego analizatora krwi i-STAT. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzach cenowych/Przedmiotu zamówienia, stanowiących załączniki nr od 1-1 do 1-16 SWZ oraz w zakresie Pakietu 15 w Wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2-1 do SWZ).
Internal identifier: 05 Z PN 26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38410000 Metering instruments, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 24327000 Miscellaneous organic chemicals, 24311410 Inorganic acids, 33696600 Reagents for electrophoresis
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 2 analizatorów hematologicznych 5 DIFF (głównego i zastępczego) dla ok. 60 000 oznaczeń
Description: Pakiet 1 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 2 analizatorów hematologicznych 5 DIFF (głównego i zastępczego) dla ok. 60 000 oznaczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-1 SWZ
Internal identifier: Pakiet 1
Additional classification (cpv): 38410000 Metering instruments
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 3 - Odczynniki do wybarwiania rozmazów krwi obwodowej w analizatorze RAL Stainer.
Description: Pakiet 3 - Odczynniki do wybarwiania rozmazów krwi obwodowej w analizatorze RAL Stainer Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 2 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i materiałów zużywalnych do oznaczeń układu krzepnięcia wraz z najmem automatycznego analizatora koaguologicznego.
Description: Pakiet 2 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych, kalibratorów i materiałów zużywalnych do oznaczeń układu krzepnięcia wraz z najmem automatycznego analizatora koaguologicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-2 SWZ
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4 - Barwniki hematologiczne
Description: Pakiet 4 - Barwniki hematologiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-4 SWZ
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5 - Barwniki do analityki ogólnej.
Description: Pakiet 5 - Barwniki do analityki ogólnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-5 SWZ
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do analizy moczu na półautomatycznym analizatorze moczu cobas u411 wraz z niezbędnymi akcesoriami.
Description: Pakiet 6 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do analizy moczu na półautomatycznym analizatorze moczu cobas u411 wraz z niezbędnymi akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-6 SWZ
Internal identifier: Pakiet 6
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do analizy moczu na półautomatycznym analizatorze moczu cobas u411 wraz z niezbędnymi akcesoriami.
Description: Pakiet 7 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do analizy moczu na półautomatycznym analizatorze moczu cobas u411 wraz z niezbędnymi akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-7 SWZ
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8 - Odczynniki laboratoryjne - testy do oznaczania krwi utajonej w kale.
Description: Pakiet 8 - Odczynniki laboratoryjne - testy do oznaczania krwi utajonej w kale. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-8 SWZ
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do głównego analizatora ABX Pentra 400 C ISE wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej oraz części zużywalne do analizatora ABX Pentra 400 C ISE wraz z najmem zastępczego analizatora wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej.
Description: Pakiet 9 - Odczynniki, kalibratory, materiały kontrolne do głównego analizatora ABX Pentra 400 C ISE wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej oraz części zużywalne do analizatora ABX Pentra 400 C ISE wraz z najmem zastępczego analizatora wykonującego badania z zakresu chemii klinicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-9 SWZ
Internal identifier: Pakiet 9
Additional classification (cpv): 38410000 Metering instruments, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do głównego analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS wraz z najmem, odczynnikami i częściami zużywalnymi zastępczego analizatora parametrów krytycznych.
Description: Pakiet 10 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do głównego analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS wraz z najmem, odczynnikami i częściami zużywalnymi zastępczego analizatora parametrów krytycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-10 SWZ
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 12 - Różne organiczne substancje chemiczne.
Description: Pakiet 12 - Różne organiczne substancje chemiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-12 SWZ
Internal identifier: Pakiet 12
Main classification (cpv): 24327000 Miscellaneous organic chemicals
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 11 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 3 analizatorów parametrów krytycznych (dwóch głównych i zastępczego) dla ok. 45 000 oznaczeń.
Description: Pakiet 11 - Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z najmem 3 analizatorów parametrów krytycznych (dwóch głównych i zastępczego) dla ok. 45 000 oznaczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-11 SWZ
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13 - Kwasy nieorganiczne.
Description: Pakiet 13 - Kwasy nieorganiczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-13 SWZ
Internal identifier: Pakiet 13
Main classification (cpv): 24311410 Inorganic acids
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14 - Odczynniki, materiały kontrolne i akcesoria do wykonywania proteinogramów na analizatorze MINICAP FLEX PIERCING do elektroforezy kapilarnej wraz z niezbędnymi akcesoriami.
Description: Pakiet 14 - Odczynniki, materiały kontrolne i akcesoria do wykonywania proteinogramów na analizatorze MINICAP FLEX PIERCING do elektroforezy kapilarnej wraz z niezbędnymi akcesoriami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-14 SWZ
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15 - Materiały kontrolne do kontroli wewnątrzlaboratoryjnej oznaczeń immunologicznych i parametrów biochemicznych moczu.
Description: Pakiet 15 - Materiały kontrolne do kontroli wewnątrzlaboratoryjnej oznaczeń immunologicznych i parametrów biochemicznych moczu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-15 SWZ oraz w Wymaganiach dotyczących przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2-1 do SWZ).
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do przenośnego analizatora krwi i-STAT.
Description: Pakiet 16 - Odczynniki, materiały kontrolne i części zużywalne do przenośnego analizatora krwi i-STAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/Przedmiot zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1-16 SWZ
Internal identifier: Pakiet 16