2. Procedure
Procedure
Title: Open House Energiescans voor micro en kleine mkb’ers in de Provincie Utrecht
Description: De Provincie Utrecht neemt deel aan het Rijksprogramma Specifieke Uitkering (SpUk) Bedrijfsmatig Vastgoed die loopt tot 1 mei 2027. Binnen deze SpUk zitten twee programma’s, waaronder het Ontzorgingsprogramma MKB (OMKB). De provincie Utrecht heeft als taak om 591 micro en kleine mkb’ers te ontzorgen met verduurzamen van hun bedrijfspand. De provincie is voornemens via een zogenaamde open house procedure Inschrijvers van energiescans voor bedrijfspanden en waar relevant de bedrijfsprocessen (zoals opgenomen in de EML-lijst en inclusief relevante bovenwettelijke maatregelen) te contracteren om toe te mogen treden in een “digitale kaartenbak”. Micro en kleine bedrijven die meedoen aan het Ontzorgingsprogramma OMKB en een energiescan nodig hebben, kunnen via een online kaartenbak zelfstandig een keuze maken voor de leverancier waarvan zij de energiescan willen ontvangen. -
Internal identifier: 23292
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Het betreft een Open house procedure en is openbaar en staat open voor toetreding tot 30 oktober 2026. Dit betekent dat er op elk moment tot deze ingeschreven kan worden. Zie voor planning het Toetredingsdocument onder het tabblad "documenten". Zodra u bent ingeschreven kunnen de deelnemende mkb bedrijven (totaal 591) u selecteren als leverancier via de digitale "kaartenbak" op https://www.energietransitieutrecht.nl/OMKB. Met een inschrijving via TenderNed en het uploaden van de gevraagde documenten kan Inschrijver aangeven dat hij hieraan voldoet en zal blijven voldoen en wil toetreden tot deze kaartenbak. Provincie Utrecht sluit een Toetredingsovereenkomst met elke Inschrijver die aantoont dat hij voldoet en akkoord gaat met de voorwaarden in dit document. Het indienen van een Inschrijving en het sluiten van een Toetredingsovereenkomst geven geen enkel recht op toekenning van een Nadere opdracht. Nadere opdrachten worden namelijk verleend nadat een Opdrachtgever een keuze heeft gemaakt uit de door provincie toegelaten Inschrijvers. In het toetredingsdocument met bijlagen staat beschreven hoe u kunt inschrijven en aan welke voorwaarden, bepalingen en eisen u moet voldoen om in aanmerking te komen voor een Toetredingsovereenkomst.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
Additional classification (cpv): 71314300 Energy-efficiency consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Open House Energiescans voor micro en kleine mkb'ers in de Provincie Utrecht
Description: Micro en kleine bedrijven die meedoen aan het Ontzorgingsprogramma OMKB en een energiescan nodig hebben, kunnen via een online kaartenbak zelfstandig een keuze maken voor de leverancier waarvan zij de energiescan willen ontvangen. De OMKB-duurzaamheidsadviseur ondersteunt de Micro en kleine ondernemer bij het hele proces van het maken van plannen voor verduurzaming inclusief aanvragen voor subsidie en financiering, maar de keuze voor de energiescan leverancier wordt door de ondernemer zelf gemaakt. -
Internal identifier: 1