2. Procedure
Procedure
Title: Zvýšenie bezpečnosti železničnej dopravy dodaním a inštaláciou rádiostaníc a BlackBoxov do železničných koľajových vozidiel
Description: Predmet zákazky je rozdelený na 2 samostatné časti. Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť alebo aj na obe časti, v nadväznosti na časť B.1 - Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov. Každá jednotlivá časť bude predmetom samostatného vyhodnotenia a uzatvorenia zmluvného vzťahu. Časť č. 1 predmetu zákazky: „Zvýšenie bezpečnosti železničnej dopravy dodaním a inštaláciou rádiostaníc a BlackBoxov do elektrických železničných koľajových vozidiel“ Časť č. 2 predmetu zákazky: „Zvýšenie bezpečnosti železničnej dopravy dodaním a inštaláciou BlackBoxov do dieselových železničných koľajových vozidiel“
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 35121000 Security equipment
Additional classification (cpv): 50223000 Reconditioning services of locomotives, 51612000 Installation services of information-processing equipment, 72212000 Programming services of application software
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zvýšenie bezpečnosti železničnej dopravy dodaním a inštaláciou rádiostaníc a BlackBoxov do elektrických železničných koľajových vozidiel
Description: Predmetom zákazky je riadne dodanie a nainštalovanie 29 kusov nových Rádiostaníc (ďalej aj ako „RDST“) a 68 kusov nových BlackBoxov (ďalej aj ako „BB“), teda zariadení podľa špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch do železničných koľajových vozidiel (ďalej aj ako „ŽKV“). Súčasťou predmetu diela je dodanie RDST a BB, všetkých komponentov RDST a BB, dodanie inštalačného materiálu na miesto plnenia, vypracovanie projektovej dokumentácie, schvaľovací proces a revízna správa elektro, protokol z funkčnej skúšky RDST a BB, inštalácia systémov RDST a BB do ŽKV vrátane pripojenia určeným systémom v zmysle platných noriem, smerníc a vyhlášok platných pre ŽKV (vrátane náležitosti pre inštaláciu komponentov do ŽKV) platných v Slovenskej republike, inštalácia zariadení vrátane pripojenia k systémom ŽKV a vrátane služieb spojených s inštaláciou a konfiguráciou zariadení, s dodávkou zariadení na miesto plnenia, služby spojené s priebežným zabezpečovaním bezplatného záručného servisu a opráv, a dodávka súvisiacej technickej a užívateľskej dokumentácie v zmysle príloh zmluvy o dielo.
Quantity: 97 pieces
Lot: LOT-0002
Title: Zvýšenie bezpečnosti železničnej dopravy dodaním a inštaláciou BlackBoxov do dieselových železničných koľajových vozidiel
Description: Predmetom zákazky je riadne dodanie a nainštalovanie 96 kusov nových BlackBoxov (ďalej aj ako „BB“), teda zariadení podľa špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch do železničných koľajových vozidiel (ďalej aj ako „ŽKV“). Súčasťou predmetu diela je dodanie BB, všetkých komponentov BB, dodanie inštalačného materiálu na miesto plnenia, vypracovanie projektovej dokumentácie, schvaľovací proces a revízna správa elektro, protokol z funkčnej skúšky BB, inštalácia systémov BB do ŽKV vrátane pripojenia určeným systémom v zmysle platných noriem, smerníc a vyhlášok platných pre ŽKV (vrátane náležitosti pre inštaláciu komponentov do ŽKV) platných v Slovenskej republike, inštalácia zariadení vrátane pripojenia k systémom ŽKV a vrátane služieb spojených s inštaláciou a konfiguráciou zariadení, s dodávkou zariadení na miesto plnenia, služby spojené s priebežným zabezpečovaním bezplatného záručného servisu a opráv, a dodávka súvisiacej technickej a užívateľskej dokumentácie v zmysle príloh zmluvy o dielo.
Quantity: 96 pieces