See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Упражняване на авторски надзор по време на строителството на обект: „Корекция на част от река „Бабяшка“, преминаваща през урбанизираната територия на с. Горно Краище, община Белица, област Благоевград“
Description: Предмет на настоящата обществена поръчка е упражняване на авторски надзор по време на строителството на обект: „Корекция на част от река Бабяшка, преминаваща през урбанизираната територия на с. Горно Краище, община Белица, област Благоевград“. За горецитирания обект Община Белица е разполага с инвестиционен проект във фаза „Техническа“. • Да следи изпълнението на строежа да бъде в съответствие с одобрените инвестиционни проекти и съгласно изискванията по чл.162, ал.3 от ЗУТ. • Дава предписания за точното спазване на изработения от него инвестиционен проект, които вписва в заповедната книга. Предписанията са задължителни за останалите участници в строителството.
Internal identifier: 564893
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001