263023-2020 - ResultRomania-Constanța: Diesel fuel
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Motorină
Reference number: 1932/11.02.2020
II.1.2.
Main CPV code
09134200 Diesel fuel
II.1.4.
Short description
Achizitie motorina conform conditiilor prevazute in caietul de sarcini.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 10-a zi, inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Achiziție motorina conform conditiilor prevazute in caietul de sarcini.