2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie- Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Description: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia sjest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacje asortymentowo-cenowe (SAC) – załącznik nr 2.1-2.9 do SWZ, 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.3 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 9 odrębnych zadań. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane zadania, ale nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w zadaniach. W poszczególnych zadaniach musi być wyceniony pełen asortyment w ilościach podanych przez Zamawiającego. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w danym zadaniu zostaną odrzucone. 5.Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. 6.Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7.Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających. 8. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej , zamówień uzupełniających. 9. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium, zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 10. Zamawiający nie przewiduje wymogu: 1) odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub 2) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 11. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 12. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 25.07.2026 r. 13. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 14. W zakresie zadania nr 9 , Zamawiający wymaga złożenia próbek zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ. W zakresie złożenia próbek oferowanych produktów Zamawiający na podstawie art. 65 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp, odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej. 15.Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Internal identifier: DZ/DZ-381-1-14/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38432200 Chromatographs, 38432210 Gas chromatographs, 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 24900000 Fine and various chemical products, 24300000 Basic inorganic and organic chemicals
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Materiały wykorzystywane do rutynowej kontroli jakości radiofarmaceutyków
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 1 - Materiały wykorzystywane do rutynowej kontroli jakości radiofarmaceutyków 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.1 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Przedmiotowe środki dowodowe - certyfikat analizy lub inny dokument wydany przez producenta (np. certyfikat jakości), potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych określonych przez Zamawiającego . Dotyczy zadania 1 – poz. 9, 10 Specyfikacji asortymentowo-cenowej- załącznik 2.1 do SWZ 7. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 1
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Sukcesywne dostawy materiałów wykorzystywanych do analizy HPLC
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 2 - Sukcesywne dostawy materiałów wykorzystywanych do analizy HPLC 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.2 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Przedmiotowe środki dowodowe - certyfikat analizy lub inny dokument wydany przez producenta (np. certyfikat jakości), potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych określonych przez Zamawiającego . Dotyczy zadania 2 – poz. 1 Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik 2.2 do SWZ 7. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 2
Main classification (cpv): 38432200 Chromatographs
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 - Dostawy materiałów wykorzystywanych do GC
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 3 - Dostawy materiałów wykorzystywanych do GC 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.3 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Przedmiotowe środki dowodowe - certyfikat analizy lub inny dokument wydany przez producenta (np. certyfikat jakości), potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych określonych przez Zamawiającego . Dotyczy zadania 3 – poz. 1 Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik 2.3 do SWZ 7. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 3
Main classification (cpv): 38432210 Gas chromatographs
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4 - Wzorce
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 4 - Wzorce 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.4 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Przedmiotowe środki dowodowe - wszystkie pozycje Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik 2.4 do SWZ- certyfikat analizy lub inny dokument wydany przez producenta (np. certyfikat jakości), potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych określonych przez Zamawiającego, z wyłączeniem wzorców produkowanych przez EDQM. 7. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5 - Odczynniki wykorzystywane do rutynowej kontroli jakości radiofarmaceutyków
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 5 - Odczynniki wykorzystywane do rutynowej kontroli jakości radiofarmaceutyków 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.5 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Przedmiotowe środki dowodowe - certyfikat analizy lub inny dokument wydany przez producenta (np. certyfikat jakości), potwierdzający spełnienie wymagań jakościowych określonych przez Zamawiającego . Dotyczy zadania 5 – wszystkie pozycje Specyfikacji asortymentowo-cenowej -załącznik 2.4 do SWZ 7. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6 - Odczynniki do biologii molekularnej
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 6 - Odczynniki do biologii molekularnej 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.6 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.2 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 6
Main classification (cpv): 24300000 Basic inorganic and organic chemicals
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7 - Zestawy do izolacji kwasów nukleinowych kompatybilne z aparatem Maxwell CSC48
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 7 - Zestawy do izolacji kwasów nukleinowych kompatybilne z aparatem Maxwell CSC48 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.7 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.2 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 7
Main classification (cpv): 24900000 Fine and various chemical products
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8 - Odczynniki do elektroforezy do aparatu TapeStation 4200 firmy Agilent Technologies lub równoważne
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 8 - Odczynniki do elektroforezy do aparatu TapeStation 4200 firmy Agilent Technologies lub równoważne 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.8 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.2 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9 - Taśma do zaklejarki Tissue‑Tek Film® Automated Coverslipper 4742
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zadanie 9 - Taśma do zaklejarki Tissue‑Tek Film® Automated Coverslipper 4742 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załącznik nr 2.9 do SWZ 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.3 do SWZ. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. tzw. procedurę odwróconą. 6.Zamawiający wymaga złożenia bezpłatnych próbek zgodnie z zapisami SWZ. Próbki nie podlegają uzupełnieniu. 7. W zakresie złożenia próbek oferowanych produktów Zamawiający na podstawie art. 65 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp, odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej. 8. Szczegóły zawiera SWZ.
Internal identifier: Dostawa materiałów do kontroli jakości FDG, taśmy do zaklejarki, odczynników do izolacji oraz do biologii molekularnej dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach, Zadanie 9