2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii SP ZOZ w Hrubieszowie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 1 - Platforma hemodynamiczna do ciągłego pomiaru hemodynamicznego Pakiet 2 – Aparaty EKG z wózkiem Pakiet 3 – Wózek ratunkowy Pakiet 4- Stoły rehabilitacyjne Pakiet 5 – Echokardiograf Pakiet 6- Stół do echokardiografu Pakiet 7 - Defibryltor Pakiet 8 – Holtery z osprzętem Pakiet 9 – Sprzęt komputerowy Pakiet 10 - Kable EKG, czujniki saturacji SpO2 do kardiomonitora Mindray UMC15, ciśnieniomierze Pakiet 11 – Materace przeciwodleżynowe z pompą Pakiet 12 – Aparat USG Pakiet 13 – Wieloparametrowy analizator heamatologiczny z drukarką i UPS Pakiet 14 – Analizator parametrów krytycznych Pakiet 15 – Analizator koagulologiczny Pakiet 16 – Aparat do znieczulenia
Internal identifier: 5/132/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie prowadzone jest z poszanowaniem z zasady DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, tym samym Wykonawcy składając ofertę potwierdzają okoliczności dotyczące spełnienia zasady DNSH w odniesieniu do przedmiotu umowy, co najmniej w zakresie określonym w „Opisie przedmiotu zamówienia- formularz parametrów”, w formie oświadczenia własnego złożonego wraz z ofertą. W przypadku, gdy Wykonawca dysponuje dowodami, potwierdzającymi spełnienia zasady DNSH w odniesieniu do realizacji przedmiotu umowy (np. certyfikaty, atesty, karty energetyczne, dokumenty potwierdzające klasy energetyczne, dokumentacja techniczna- w tym potwierdzająca posiadanie funkcji oszczędzania energii), zobowiązany jest dołączyć je wraz z dostawą sprzętu. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był zgodny z wymaganiami dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, w zakresie adekwatnym do charakteru zamówienia, zgodnie ze „Standardami dostępności dla polityki spójności 2021–2027”, o ile mają zastosowanie do przedmiotu zamówienia. Zamawiający – na podstawie art. 139 ust 1 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Dokumenty składane wraz z ofertą 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z zał. nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony Opis przedmiotu zamówienia - formularz parametrów zgodnie z zał. nr 2 do SWZ 3) uzupełnione formularze asortymentowo-cenowe, zgodnie z zał. nr 3 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) dokumenty i oświadczenia, które zostały wskazane w Rozdziale VI cz. A i cz. B jako składane wraz z ofertą; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 3) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 4) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 5) oświadczenie Wykonawcy z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014. zgodnie z zał. nr 9 do SWZ. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie Wykonawcy z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 833/2014. składa każdy z tych wykonawców. 2. Zamawiający informuje, że zamówienie realizowane jest w ramach umowy nr KPOD.07.02-IP.10-0013/25/KPO/246/2026/85 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w SP ZOZ w Hrubieszowie” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” 3. Na podstawie art. 310 PZP, Zamawiający informuje, że może unieważnić przedmiotowe postępowanie, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach w/w źródła nie zostały jemu przyznane. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (np. konsorcjum, spółka cywilna). W takim przypadku: 1) są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. 2) Zamawiający będzie się porozumiewał za pośrednictwem pełnomocnika Wykonawców wskazanego w pełnomocnictwie 3) ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices, 33123000 Cardiovascular devices, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33192000 Medical furniture, 33192200 Medical tables, 33182100 Defibrillator, 38434000 Analysers, 38434500 Biochemical analysers, 38434570 Haematology analysers, 30200000 Computer equipment and supplies, 33112200 Ultrasonic unit, 33172100 Anaesthesia devices, 39522510 Pneumatic mattresses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 - Platforma hemodynamiczna do ciągłego pomiaru hemodynamicznego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 1 - Platforma hemodynamiczna do ciągłego pomiaru hemodynamicznego
Internal identifier: Pakiet 1
Additional classification (cpv): 33123000 Cardiovascular devices
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2 – Aparaty EKG z wózkiem
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 2 – Aparaty EKG z wózkiem
Internal identifier: Pakiet 2
Additional classification (cpv): 33123000 Cardiovascular devices, 33192000 Medical furniture
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3 – Wózek ratunkowy
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 3 – Wózek ratunkowy
Internal identifier: Pakiet 3
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4- Stoły rehabilitacyjne
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 4- Stoły rehabilitacyjne
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5 – Echokardiograf
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 5 – Echokardiograf
Internal identifier: Pakiet 5
Additional classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices, 33123000 Cardiovascular devices
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6- Stół do echokardiografu
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 6- Stół do echokardiografu
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7 - Defibryltor
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 7 - Defibryltor
Internal identifier: Pakiet 7
Additional classification (cpv): 33182100 Defibrillator
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8 – Holtery z osprzętem
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 8 – Holtery z osprzętem
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9 – Sprzęt komputerowy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 9 – Sprzęt komputerowy
Internal identifier: Pakiet 9
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10 - Kable EKG, czujniki saturacji SpO2 do kardiomonitora Mindray UMC15, ciśnieniomierze
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 10 - Kable EKG, czujniki saturacji SpO2 do kardiomonitora Mindray UMC15, ciśnieniomierze
Internal identifier: Pakiet 10
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11 – Materace przeciwodleżynowe z pompą
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 11 – Materace przeciwodleżynowe z pompą
Internal identifier: Pakiet 11
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 39522510 Pneumatic mattresses
Quantity: 25 pieces
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12 – Aparat USG
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 12 – Aparat USG
Internal identifier: Pakiet 12
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13 – Wieloparametrowy analizator heamatologiczny z drukarką i UPS
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 13 – Wieloparametrowy analizator heamatologiczny z drukarką i UPS
Internal identifier: Pakiet 13
Additional classification (cpv): 38434570 Haematology analysers, 38434000 Analysers
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14 – Analizator parametrów krytycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 14 – Analizator parametrów krytycznych
Internal identifier: Pakiet 14
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 38434500 Biochemical analysers
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15 – Analizator koagulologiczny
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 15 – Analizator koagulologiczny
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16 – Aparat do znieczulenia
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i niemedycznego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie(dalej także jako Szpital) w ramach rozwoju i modernizacji infrastruktury w obszarze kardiologii w podziale na 16 (słownie –szesnaście) pakietów: Pakiet 16 – Aparat do znieczulenia
Internal identifier: Pakiet 16
Additional classification (cpv): 33172100 Anaesthesia devices