Description of the procurement
Servicii de paza – acord-cadru pe patru ani.
Detalierea privind obiectul acordului-cadru:
— valoarea estimata a acordului-cadru: 187 150 656 RON;
— valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza a se atribui pe toata perioada acordului-cadru: 46 787 664 RON;
— valoarea estimata a celui mai mic contract subsecvent care se anticipeaza a se atribui pe toata perioada acordului-cadru: 9 004 842 RON (584 730 x 15,40).
Estimari ale cantitatilor minime si maxime de servicii care ar putea face obiectul unui contract subsecvent:
2. cantitate maxima 12 luni: 3 038 160 ore (253 180 ore/luna x 12 luni).
Estimari ale cantitatilor minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru:
2. cantitati maxime pe acord-cadru: maximum 12 152 640 ore (253 180 ore/lună x 48 de luni).