See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: A-5/24; Izdelava izvedbenih načrtov za zavarovanje nivojskih prehodov Daljni Vrh 3, Mirna Peč 2 in Postajališče Polževo na žel. Progi d.m.-Metlika-Ljubljana
Description: Izdelava izvedbenih načrtov za zavarovanje nivojskih prehodov Daljni Vrh 3, Mirna Peč 2 in Postajališče Polževo na žel. Progi d.m.-Metlika-Ljubljana
Internal identifier: 43001-51/2025
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SKLOP 1
Description: Izdelava projektne dokumentacije izvedbeni načrt za »Zavarovanje NPr Daljni Vrh 3 v km 85+069 in NPr Mirna Peč 2 v km 86+974 na progi št. 80 d. m.–Metlika–Ljubljana s signalnovarnostno napravo
Internal identifier: 425051
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
Lot: LOT-0002
Title: SKLOP 2
Description: Izdelava projektne dokumentacije izvedbeni načrt za »Zavarovanje NPr Postajališče Polževo v km 118+702 na progi št. 80 d. m.–Metlika–Ljubljana s signalnovarnostno napravo
Internal identifier: 425052