2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa zestawu pirotechnicznego lin i haków z wyposażeniem dodatkowym, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie.
Description: Zakup i dostawa zestawu pirotechnicznego lin i haków z wyposażeniem dodatkowym, z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie.
Previous notice: 408834-2024
Internal identifier: BOU-V.272.13.2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001