265602-2026 - Result
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Laksoftware
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Laksoftware
Description: Gemeente Groningen en de deelnemende organisatie 'stichting WIJ' zijn op zoek naar de best passende standaard software oplossing voor het lakken van documenten door circa 200 gebruikers. We verwachten dat er tussen de 25.000 en 35.000 documenten per jaar gelakt moeten worden onder de Woo. Voor zowel het aantal gebruikers als te lakken documenten zijn de aantallen een eerste inschatting. Na een volledig jaar de Wet uitgevoerd te hebben kan hier een beter beeld van worden geschetst. Een uitgebreidere beschrijving staat in bijlage 1 Opdrachtomschrijving. Zie aanbestedingsstukken.
Internal identifier: 2025-105
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie opdrachtomschrijving. zie opdrachtomschrijving.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: - driemaal een optionele verlenging van twee (2) jaren - mutatie in deelnemersbestand - mutatie in aantal gebruikers - aanvullende functionaliteiten - aanvullende koppelingen - onvoorzien meerwerk - Exitplan
Titel: Laksoftware
Interne identificatiecode: 2025-105
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: