265707-2026 - Result
Netherlands – Social work and related services – Lokale Jeugdhulp Gemeente Lelystad 2026 - 2038 Perceel 4a: Gezinsbegeleiding I en II
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Lokale Jeugdhulp Gemeente Lelystad 2026 - 2038 Perceel 4a: Gezinsbegeleiding I en II
Description: De opdracht voor jeugdhulpaanbieders in dit perceel is gericht op het laagdrempelig, transparant en informatief aanbieden van diverse vormen van ouder- en gezinsbegeleiding, om gezinnen tijdig te ondersteunen en te voorkomen dat problemen zich opstapelen. Wanneer er toch sprake is van complexe situaties, biedt de jeugdhulpaanbieder begeleiding van hoge kwaliteit, zonder dat dit gepaard gaat met dreiging van ondertoezichtstelling of bemoeizorg. Het doel is ouders en verzorgers te versterken, zodat uithuisplaatsing of ondertoezichtstelling wordt voorkomen en afschaling van regionale of landelijke jeugdhulp mogelijk wordt. 42.300.000 over een periode van 12 jaar.
Internal identifier: 2025-23
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: SAS-procedure met EMVI-criterium.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
265707-2026 - Resultaat
Nederland – Maatschappelijke en aanverwante diensten – Lokale Jeugdhulp Gemeente Lelystad 2026 - 2038 Perceel 4a: Gezinsbegeleiding I en II
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
Interne identificatiecode: 2025-23
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1