2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka průtokového cytometru, Real-time PCR systému a droplet digital PCR systému a PCR (thermo) cycleru pro LERCO
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru, Real-time PCR systému a droplet digital PCR systému a PCR (thermo) cycleru pro LERCO dle Technických specifikací předmětu plnění, které tvoří Přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Jedná se o veřejnou zakázku financovanou z prostředků Státního fondu životního prostředí České republiky, z projektu Operačního programu Spravedlivá transformace s názvem Life Environment Research Center Ostrava (LERCO) s reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003.
Internal identifier: 182/90162/VZ/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38434510 Cytometers, 38950000 Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment, 38951000 Real-time Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Průtokový cytometr
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru.
Internal identifier: 182/90162/VZ/2025 - část 1
Lot: LOT-0003
Title: PCR (thermo) cycler
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka PCR (thermo) cycleru.
Internal identifier: 160/90162/VZ/2025 - část 3
Lot: LOT-0002
Title: Real-time PCR systém a droplet digital PCR systém
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Real-time PCR systému a droplet digital PCR systému.
Internal identifier: 182/90162/VZ/2025 - část 2