2. Procedure
Procedure
Title: Figurína simulační multitrauma
Description: Vysoce realistický, traumatický model lidského těla, sestávající se ze dvou samostatně fungujících jednotek (dolní a horní poloviny lidského těla) ovládaných separátně za pomoci bezdrátových ovladačů.
Internal identifier: ZD43/2026-KA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nákup záchranářské cvičné figuríny v podrobnostech stanovených zadávací dokumentaci.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35112100 Emergency training dolls
5. Lot
Lot: LOT-0001