266405-2024 - Result
Netherlands – Health and social work services – Hoog specialistische jeugd GGZ en Specialistische jeugd GGZ intercultureel
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Hoog specialistische jeugd GGZ en Specialistische jeugd GGZ intercultureel
Description: De Regio koopt in het kader van de Jeugdwet jeugdhulp in. De Regio organiseert daarvoor deze aanbestedingsprocedure, een procedure voor sociale en andere specifieke diensten (artikel 2.38 Aanbestedingswet 2012), de zgn. SAS-procedure. Vooraankondiging heeft plaatsgevonden als onderdeel van TN395144 Jeugdhulp met verblijf. N.t.b.
Internal identifier: IA2023.05.07
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hoog specialistisch Jeugd GGZ
Description: De inzet van HS Jeugd GGZ is nodig bij ernstig complexe psychische stoornissen. Daarbij is er sprake van: - problematiek die weinig voorkomt en/of zeer ernstig en/of complex is, - die een specifieke deskundigheid vraagt én - waarbij een bepaald volume in aantal behandelingen nodig is om de kwaliteit en effectiviteit van de behandelingen te garanderen en te verhogen
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Specialistisch Jeugd GGZ - Intercultureel
Description: Dit perceel betreft ambulante Specialistisch Jeugd GGZ waarbij er in de behandeling van jeugdigen specifiek rekening wordt gehouden met hun culturele achtergrond. Als dat nodig is, heeft de behandeling plaats in de taal van de jeugdige. De jeugdige heeft meervoudige ernstige problematiek en ervaart aanzienlijke beperkingen in het dagelijks functioneren, zowel thuis, op school als elders.
Internal identifier: 2