266465-2025 - Result
Netherlands – Security services – Beveiligingsdiensten gemeente Bergen op Zoom
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beveiligingsdiensten gemeente Bergen op Zoom
Description: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één leverancier op het gebied van beveiliging en bewaking van de locaties en eigendommen van de gemeente Bergen op Zoom. De gemeente Bergen op Zoom hecht veel waarde aan een veilige werkomgeving voor haar medewerkers en bezoekers. Daarnaast is er behoefte aan 24 uur per dag 7 dagen per week professionele alarmopvolging van inbraak-, brand- of technische melding. Op dit moment wordt er voor gemiddeld € 155.000,- excl. BTW per jaar besteed aan beveiligingsdiensten. Dit bedrag is slechts indicatief en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het resultaat dat de gemeente door middel van de aanbesteding wenst te behalen is het aangaan van een overeen komst met één (1) opdrachtnemer voor de Beveiligingsdiensten van de gemeente Bergen op Zoom. De overeenkomst gaat in op 1 juni 2025 en loopt tot en met 31 mei 2027. De gemeente is bevoegd de overeen komst vier (4) maal met een periode van één (1) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden en condities te verlengen. Indien de gemeente geen gebruik wenst te maken van de optie tot verlenging, dient dit uiterlijk zes (6) maanden voor het verstrijken van de lopende periode schriftelijk te worden medegedeeld aan de opdrachtnemer. De maximale looptijd van deze overeenkomst is derhalve zes (6) jaar, de fatale einddatum is 31 mei 2031, tenzij de gemeente genoodzaakt is van één van de bepalingen in de herzieningsclausule gebruik te maken. De scope van deze opdracht omvat de volgende werkzaamheden: Objectbeveiliging Alarmopvolging inbraaksysteem en/of brandmeldsysteem ca. 24 gemeentelijke locaties Opening- en sluitrondes gebouw (alarm in- en uitschakelen) Manbeveiliging Objectbeveiliging t.b.v. toezicht centrale hal en camerabeelden incl. receptietaken Stadskantoor Beveiliging Uitvoeringsorganisatie Daklozenopvang Beveiliging evenementen/speciale bijeenkomsten van de Gemeente Bergen op Zoom Persoonsbeveiliging (incidenteel) buiten het Stadskantoor De beveiligingsdiensten voor de vluchtelingenlocaties van de gemeente vallen buiten de scope van deze opdracht. Deze beveiligingsdiensten worden apart gecontracteerd.
Internal identifier: dCI-000440
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000