267343-2021 - ResultRomania-Oradea: Special-purpose motor vehicles
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare autospecială de 12T pentru ridicare rapidă a autovehiculelor, cu platformă și sistem de încărcare liftant lateral – cod unic de înregistrare nr: 4230487/2021/5
Reference number: 4230487/2021/5
II.1.2.
Main CPV code
34144000 Special-purpose motor vehicles
II.1.4.
Short description
Autospecială de 12T pentru ridicare rapidă a autovehiculelor, cu platformă și sistem de încărcare liftant lateral.
Autospeciala este necesara pentru ridicarea rapida a autovehiculelor staționate neregulamentar pe drumurile publice fara blocarea pentru perioade mari a partii carosabile.
Termenul pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 20 de zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Solicitarile de clarificari vor fi transmise in format editabil.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Valoarea estimata este de 630 000,00 RON fara TVA.