267756-2026 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Specialistische inhuur ten behoeve van VTH
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Specialistische inhuur ten behoeve van VTH
Description: De aanbesteding betreft profielen voor inhuur die gekenmerkt worden als specialistisch. Deze doelgroep kenmerkt zich door de eis dat de inhuurkracht moet beschikken over een specifieke kennis en vaardigheden en voor sommige profielen ook over specifieke opleiding(en). Opdrachtgever is op zoek naar partijen die gespecialiseerd zijn in het leveren van deze specialisten. Percelen Om de onderhavige Opdracht voor een groot aantal partijen toegankelijk te maken, heeft Opdrachtgever besloten de Opdracht onder te verdelen in vier (4) percelen. Hiermee is tegemoet gekomen aan de handvatten zoals verwoord in Gids Proportionaliteit, dat waar mogelijk, opdrachten verdeeld worden in kleinere percelen teneinde het MKB een betere kans te geven op een opdracht. Perceel 1: Juristen - Jurist Omgevingsbeleid Perceel 2: Omgevingsvergunningen, Toezicht en Handhaving - Inspecteur specialist - Planbeoordelaar VTH - Coördinerend Adviseur VTH   Perceel 3: Vergunningverlening APV, evenementen, drank & horeca De urenindicatie met betrekking tot de omvang per perceel is als volgt: Perceel Omschrijving Aantal uren per jaar 1 Juristen 4.000 2 Vergunningen, Toezicht en Handhaving 23.500 3 Vergunningverlening APV, evenementen, drank & horeca en overige verordeningen 1.700 4 Management & Staffuncties 2.600 De totale omvang van de opdracht bedraagt, gelet op de urenindicatie, gemiddeld circa 31.800 uur per jaar. Dit komt neer op een maximale urenomvang van 127.200 uur over een periode van vier jaar. Indien gebruik wordt gemaakt van de herzieningsclausule, waarbij tot 50% extra uren kunnen worden ingezet, kan de totale urenomvang oplopen tot maximaal 190.800 uur.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Juristen
Description: Profielen: - Jurist Omgevingsbeleid Juristen - 4.000 uur per jaar
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De optie op verlenging met twee (2) maal een periode van één (1) jaar
Lot: LOT-0002
Title: Omgevingsvergunningen, Toezicht en Handhaving
Description: Profielen: - Inspecteur specialist - Planbeoordelaar VTH - Coördinerend Adviseur VTH Omgevingsvergunningen, Toezicht en Handhaving - 23.500 uur per jaar
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Vergunningverlening APV, evenementen, drank & horeca en overige verordeningen
Description: Profielen: - Planbeoordelaar Evenementen en APV Vergunningverlening APV, evenementen, drank & horeca en overige verordeningen - 1.700 uur per jaar
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Management & Staffuncties
Description: Profielen: - Strategisch adviseur VTH - Teammanager VTH - Proces-/projectmanager VTH Management & Staffuncties - 2.600 uur per jaar
Internal identifier: 4