268444-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – DAS Inhuur Onderwijs Ondersteunend Personeel
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Inhuur Onderwijs Ondersteunend Personeel
Description: Welkom op de DAS voor Inhuur van Onderwijs Ondersteunend Personeel voor ROC Rijn IJssel. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS wordt op rechtmatige wijze OOP ingehuurd op detacheringsbasis uitgaande van een uurtarief, dat niet middels de reeds aanbestede raamovereenkomsten met uitzendbureaus (perceel 1) en detacheerders (perceel 2) kan worden gecontracteerd. Onder OP wordt verstaan: docenten, instructeurs, trainers/begeleiders. De inzet van surveillanten is geen onderdeel van de scope van dit DAS. Opdrachtgever houdt zich het recht voor om een lopende uitvraag in dit DAS terug te trekken als deze middels een ander kanaal is ingevuld. Met dit DASwordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van onderwijs ondersteunend personeel die nog nodig is voor een organisatie als ROC Rijn IJssel met ca. 12.000 leerlingen en ca. 1.300 medewerkers na doorlopen van eerdergenoemde procedure.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1: DAS Inhuur Onderwijs Ondersteunend Personeel
Description: DAS Inhuur Onderwijs Ondersteunend Personeel
Internal identifier: 1