2. Procedure
Procedure
Title: 2.2.5 DOSTAWY WYPOSAŻENIA KWATERUNKOWEGO - ŚWIDWIN
Description: 1. Wyposażenie kwaterunkowe- Budynek HOP 2. Wyposażenie kwaterunkowe- Budynek QRA 3. Dostawa wyposażenia kwaterunkowego do budynku SIL 4. Dostawa wyposażenia kwaterunkowego LŚM 5. Dostawa wyposażenia kwaterunkowego LCN 6. Dostawa wyposażenia kwaterunkowego HOT 7. Dostawa wyposażenia kwaterunkowego Spadochroniarnia 8. Wyposażenie kwaterunkowe - hangary postojowe 9. Dostawa wyposażenia kwaterunkowego do budynku NOSP
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2.2.5 DOSTAWY WYPOSAŻENIA KWATERUNKOWEGO ŚWIDWIN