2. Procedure
Procedure
Title: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība Tirzas pamatskolas vienkāršotai pārbūvei
Description: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība Tirzas pamatskolas vienkāršotai pārbūvei
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation