2. Procedure
Procedure
Title: 2.2.9 DOSTAWY GAZU
Description: 1. Dostawa gazu ziemnego Kraków- Rząska 2. Dostawa gazu ziemnego Wola Uhruska ul. 1 Maja 3. Dostawa gazu ziemnego Węgorzewo Bema 16 KOTŁ 47,52, 53 4. Dostawa gazu ziemnego Giżycko 5. Dostawa gazu ziemnego Hajnówka 6. Dostawa gazu ziemnego Białobrzegi 7. Dostawa gazu ziemnego Borzęcin 8. Dostawa gazu ziemnego Celestynów 9. Dostawa gazu ziemnego Jarosław 10. Dostawa gazu ziemnego Janów 11. Dostawa gazu ziemnego Kolonia Janów 12. Dostawa gazu ziemnego Książenice 13. Dostawa gazu ziemnego Ostrów Mazowiecka 14. Dostawa gazu ziemnego Pilawa 15. Dostawa gazu ziemnego Pomiechówek 16. Dostawa gazu ziemnego Przemyśl 17. Dostawa gazu ziemnego Rzeszów 18. Dostawa gazu ziemnego Sochaczew 19. Dostawa gazu ziemnego Siedlce 20. Dostawa gazu ziemnego Warszawa Okuniewska 21. Dostawa gazu ziemnego Warszawa Radiowa 2 22. Dostawa gazu ziemnego Warszawa Żwirki i Wigury 1c 23. Dostawa gazu ziemnego Warszawa Marsa 110 24. Dostawa gazu ziemnego Warszawa Kajakowa 25. Dostawa gazu ziemnego Zegrze Płd 26. Dostawa gazu ziemnego Zegrze Płn. 27. Dostawa gazu ziemnego Radom 28. Dostawa gazu ziemnego Wola Uhruska ul. Szkolna 29. Dostawa gazu ziemnego Warszawa Bystra 30. Dostawa gazu ziemnego Wola Uhruska u. 1 Maja 31. Dostawa gazu ziemnego Wólka Gościeradowska 32. Dostawa gazu ziemnego Tarnobrzeg 33. Dostawa gazu ziemnego Lesko 34. Dostawa gazu ziemnego Kutno 35. Dostawa gazu ziemnego Toruń 36. Dostawa gazu ziemnego Chełmno 37. Dostawa gazu ziemnego Grubno 38. Dostawa gazu ziemnego Łask 39. Dostawa gazu ziemnego Grupa 40. Dostawa gazu ziemnego do kotłowni w budynkach 3, 5 i 28 w KW Komprachcice 41. Dostawa gazu ziemnego do kotłowni - Miedwie 42. Dostawa gazu ziemnego do kotłowni w budynkach 22, 107 i 177 w KW Darłowo 43. Dostawa gazu ziemnego do kotłowni w budynkach nr 1, 25 i 46 w KW Mosty 44. Dostawa gazu ziemnego do kotłowni w budynku 14 w KW Ustronie Morskie 45. Dostawa gazu ziemnego do kotłowni w budynku 12 w KW Bobolin 46. Dostawa gazu ziemnego do kotłowni w budynkach w KW Kolobrzeg
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09120000 Gaseous fuels
Additional classification (cpv): 65200000 Gas distribution and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001