See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA IZGRADNJU DOMA ZDRAVLJA ZAGREB - ZAPAD - AMBULANTA VRBANI, DRUŠTVENI DOM I KNJIŽNICA
Description: Predmet nabave je nabava javnih usluga u pregovaračkom postupku bez prethodne objave na temelju članka 86. stavka 5. Zakona o javnoj nabavi, i to: IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE ZA IZGRADNJU DOMA ZDRAVLJA ZAGREB - ZAPAD, DRUŠTVENOG DOMA I KNJIŽNICE VRBANI CPV oznaka i naziv: 71220000-6 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Internal identifier: 2700-2025-EVV
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Main features of the procedure: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0000