270144-2024 - Result
Netherlands – Company health services – Arbodienstverlening
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Arbodienstverlening
Description: De Aanbestedende Dienst wenst een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer voor het leveren van Arbodienstverlening en bijbehorende diensten. 1
Internal identifier: EA0044-2023-12-19
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: De Aanbestedende dienst kiest ervoor om deze opdracht via een Europese aanbesteding op TenderNed kenbaar te maken in verband met de grootte van de opdracht en om alle partijen een kans te geven om in te schrijven voor deze opdracht.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Arbodienstverlening en bijbehorende diensten
Description: Arbodienstverlening en bijbehorende diensten 1
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging