2. Procedure
Procedure
Title: Oro kokybės tyrimo stočių įranga
Description: Perkama įranga yra reikalinga užtikrinti Lietuvos oro kokybės tyrimo stočių matavimų kokybę ir galimybę rinkti, analizuoti ir perduoti duomenis tokiu būdu, kiekiu ir tikslumu, kaip reikalauja 2024 m. gruodžio 10 d. įsigaliojusi Europos parlamento ir Tarybos direktyva (ES) 2024/2881 „Dėl aplinkos oro kokybės ir švaresnio oro Europoje“ (Direktyva - ES - 2024/2881 - EN - EUR-Lex), EMEP stebėsenos strategija 2020–2029 m. ECE/EB.AIR/144/Add.1 (https://unece.org/pep/decisions) ir 2024 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtinta Valstybinė aplinkos monitoringo 2024–2029 metų programa (527 Dėl Valstybinės aplinkos monitoringo 2024–2029 metų programos patvirtinimo) bei jose pateikti tyrimo duomenų kokybės tikslai ir standartiniai metodai.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38341500 Contamination-monitoring devices
Additional classification (cpv): 38433300 Spectrum analyser, 32522000 Telecommunications equipment, 38820000 Remote-control equipment, 30211200 Mainframe hardware, 44211100 Modular and portable buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Įranga Vilniaus miesto aglomeracijos stotims
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 38433300 Spectrum analyser, 32522000 Telecommunications equipment, 38820000 Remote-control equipment, 30211200 Mainframe hardware
Lot: LOT-0002
Title: Įranga Kauno miesto aglomeracijos stotims
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Įranga zonos stotims
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Ėminių ėmimo įranga oro kokybės tyrimo stotims
Internal identifier: 4
Additional classification (cpv): 38433300 Spectrum analyser
Lot: LOT-0005
Title: Naujas oro kokybės matavimo stoties paviljonas
Internal identifier: 5
Additional classification (cpv): 38433300 Spectrum analyser, 44211100 Modular and portable buildings