271666-2023 - ResultRomania-București: Road-maintenance vehicles
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziție de utilaje specializate de salubrizare - ASPSS6
Reference number: L.1/2022/ASPSS6
II.1.2.
Main CPV code
34144400 Road-maintenance vehicles
II.1.4.
Short description
Obiectul principal al contractului constă în furnizarea de produse, anume utilaje specializate pentru salubritate, în vederea asigurării necesarului de echipamente specializate pentru îndeplinirea obiectivului principal al autorității contractante.
Cantitatea totală se regăsește în caietul de sarcini.
Numărul de zile pana la care ofertanții pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile
Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.2.
Additional CPV code(s)
34144510 Vehicles for refuse, 34921100 Road sweepers
II.2.4.
Description of the procurement