See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników laboratoryjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego
Description: Dostawa odczynników laboratoryjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego w podziale na części. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: ZP.261.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Odczynniki laboratoryjne - 93 pozycje asortymentowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Roztwór antybiotyku i antymykotyku i Ludzki lizat płytkowy - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Odczynniki i przeciwciała - 19 pozycje asortymentowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Specjalistyczne odczynniki laboratoryjne - 25 pozycji asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Description: CD68 antibody/ED1, monoclonal, mouse, IgG1, membrane DC™ Protein Assay Kit II Dopuszcza się zaoferowanie produktu równoważnego, tj. spełniającego wymagania techniczne i jakościowe określone w opisie przedmiotu zamówienia, o parametrach nie gorszych niż wskazany produkt referencyjny - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Description: Odczynniki wykorzystywane do badań naukowych - 31 pozycji asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Description: Odczynniki laboratoryjne - 6 pozycji asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Description: Zestawy do oznaczania żywotności komórek Cell Proliferation Kit I (MTT) lub równoważne i inny asortyment - 9 pozycji asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Description: Bibuła filtracyjna GF/B w formie arkuszy - 6 opakowań. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Description: Szkiełka i szpatułki - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Description: Nożyczki i pęseta - 3 pozycje asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Description: Drobny sprzęt laboratoryjny - 34 pozycji asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Description: Akcesoria laboratoryjne - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Description: Zatyczki wewnątrznaczyniowe - 2 pozycje asortymentowych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Pakiet nr 14