2. Procedure
Procedure
Title: B3: Przygotowanie, konfiguracja i dostawa zestawów Sterowników Syreny, Zestawów Plug and Play, Kontrolerów Ostrzegania SOiA oraz bramek Gateway LoRa, LoRaWAN
Description: 1. Zamawiający wymaga zaprojektowania, prekonfiguracji sprzętowej w modelu "Plug & Play", dostawy w opakowaniach logistycznych oraz przekazania do dyspozycji rozwiązania teleinformatycznego umożliwiającego zdalne sterowanie syrenami alarmowymi oraz wybranymi urządzeniami peryferyjnymi w lokalizacjach jednostek OSP. Rozwiązanie ma wykorzystywać łączność LoRaWAN (Long Range Wide Area Network) — standard łączności radiowej klasy LPWAN do zastosowań IoT, pracujący w paśmie EU868, z centralnym zarządzaniem przez LNS (LoRaWAN Network Server — serwer sieci LoRaWAN). Rozwiązanie ma wspierać ochronę ludności i działania PSP, zapewniając możliwość sterowania syrenami w sposób odporny na przerwy w zasilaniu sieciowym. Przedmiotem zamówienia jest produkcja, integracja wewnętrzna (konfekcja), zdefiniowania w systemie centralnym oraz logistyczna dostawa pakietowa 3 711 Prekonfigurowanych Zestawów Lokalnych do Punktów Odbioru na szczeblu komend powiatowych/miejskich PSP. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ). Miejsce realizacji: lokalizacje określone w załączniku nr 1 do OPZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 32570000 Communications equipment
Additional classification (cpv): 35121700 Alarm systems, 32344210 Radio equipment, 48000000 Software package and information systems, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: B3: „Zaprojektuj, skonfiguruj i dostarcz” Przygotowanie, konfiguracja i dostawa zestawów Sterowników Syreny, Zestawów Plug and Play, Kontrolerów Ostrzegania SOiA oraz bramek Gateway LoRa, LoRaWAN
Options:
Description of the options: Brak opcji