27486-2024 - Result
Netherlands – Software implementation services – Selectie van tooling voor Identity Management
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Selectie van tooling voor Identity Management
Description: Selectie van tooling voor Identity Management, zie Beschrijvend Document Zie Beschrijvend Document
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie Beschrijvend Document Zie Beschrijvend Document
Internal identifier: 1
27486-2024 - Resultaat
Nederland – Software-implementatiediensten – Selectie van tooling voor Identity Management
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1